RS kroužky – k čemu se dají použít?

RS kroužky – k čemu se dají použít?

Eloxované hliníkové kroužky používám při výrobě našich Moisha Ring Sling šátků, což jsou ideální pomocníci na krátké poponesení dítěte. Takové to šup sem, šup tam, pomocník k nezaplacení v období, kdy se vaše děťátko neumí rozhodnou, jestli si chce ťapat po svých nebo se nechat pohodlně poponášet rodičem – podobně jako nosítko.  (Nabídku našich Ring Sling šátků naleznete ZDE). Takovýto Moisha Ring Sling šátek můžete na sobě ponechat navázaný i když z úvazu dítko „vyklouzne“ na prohlídku okolí. (Vzhledem k jednostranné zátěži vaší páteře nedoporučujeme tento úvaz využívat na delší nošení.)

K čemu jsou ale vlastně vhodné samostatné RS kroužky a jak vybrat vhodnou velikost?

Už se vám někdy stalo, že jste vázaly šátek vyšší gramáže a na zádech či břiše vám z přemíry látky vznikl obří uzel, velikosti téměř samostatného sedátka? J Bunda vám nejde zapnout a opřít se o židličku taky nemůžete?

Tak přesně to je ten okamžik, kdy byste měla zkusit použít samostatné RS kroužky místo uzlu. Kompletní nabídka RS kroužků ZDE.  Látka šátku půjde velmi pohodlně povolovat i dotahovat. Tato skvělá pomoc RS kroužků při použití místo uzlu se vám může hodit například pokud budete potřebovat povolit šátek při kojení.

A teď jak na to?

Nejprve je důležité zvolit vhodnou velikost RS kroužků. Velikost M volíme do šátků „nižší“ gramáže, tedy zhruba do 300–310 g/m. V RS kroužku větší velikosti (L) by vám šátek takovéto gramáže mohl prokluzovat a samovolně povolovat.

RS kroužek velikosti L raději tedy volte u šátků vyšší gramáže či většího objemu. Zde by vám naopak RS kroužek velikosti M mohl způsobit nejednu trampotu. Šátek by se vám do kroužku vel. M nemusel vejít, mohl by drhnout a velmi obtížně by se v kroužku dotahoval.

 

 1A

 

 

Jdeme na to …

1. Protáhněte jeden pruh šátku RS kroužkem. Druhý pruh šátku můžete přidržet například koleny.

 

 2A

 

 

 2. Vytvořte z pruhu šátku dostatečně volné očko, abyste jím mohla pohodlně provléknout ruku.

 

 3A

 

 

 3. Vytvořeným okem provlečte ruku, uchopte druhý cíp šátku a protáhněte jej předem připraveným okem (dle bodu 2.)

 

 5a

 

 

 4. Oba konce šátku v kroužku protáhněte, dobře srovnejte a pevně dotáhněte tak, aby vám to bylo příjemné a úvaz byl dostatečně pevný.

 

6A

 Máte hotovo :-)

 

 

Myslíte, že je to všechno k čemu se dají RS kroužky použít? Ale kdepak!

Pokud máte doma krátký šátek např. délky 2,5 m a nevlastníte přímo ušitý Ring Sling, můžete RS kroužky využit pro vytvoření tzv. „nešitého Ring Slingu“.

 

Zde video návod na vytvoření nešitého Ring Slingu. :-)

 

 

 

 

A když nepotřebujete ani jedno, ani druhé … můžete kroužky využít jako vkusné náramky pro děti :D – věřte… děti to milují …

 

V nabídce máme opravdu hodně barev!

 

 vsechnyA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení