Podrobný popis nosítka MOISHA GROW

Ergonomické a rostoucí nosítko Moisha Grow pro děti od cca 2 měsíců cca 58 cm do výšky dítěte cca 98 cm. . 

Nosítko Moisha Grow je díky své propracované konstrukci velmi variabilní  a ideální pro rodiče různých postav. Vyzkoušeno u postav vel. 32 -34 až po vysoké a statné muže …

Ergonomicky tvarované ramenní popruhy mají velmi pohodlné polstrování a zaručují maximální komfort i při nošení těžších děti. Dvoucestná přezka umožňuje i tolik oblíbené křížení popruhů. Polstrovaná část je dostatečně dlouhá, aby i při překřížení na zádech netlačily tkané popruhy.

Pro lepší rozložení váhy můžete využít hrudní pás, zakončený magnetickou přezkou, která se dá velmi jednoduše zapnout a odepnout pomocí jedné ruky! Nastavení výšky hrudní přezky je velmi snadné díky hladkému pohybu po plastové kolejničce.

Bederní pás nastavíte v rozmezí od 61 cm do 125 cm, zapíná se robustní, bezpečnostní přezkou se zamykáním, proti nechtěnému rozepnutí.

Tvar zádové opěrky a praktické hlubší záševky u sedu, zajišťují u nosítka Moisha Grow výborné podsazení nožiček dítěte a správnou fyziologickou polohu páteře. Nosítko je tak vhodné už pro děti od cca 2 měsíců cca 58 cm do výšky dítěte cca 98 cm. .

V horní části nosítka, mezi ramenními popruhy, můžete pomocí pevné gumky se stahovací brzdičkou zúžit šířku zádové opěrky a nosítko tak bezpečně obepne i velmi drobné miminko.
Horní lem nosítka jsme vytvarovaly tak, aby dobře kryl citlivé krční partie miminka a chránil jej, i když je stažená kapucka.   

Zádovou opěrku můžete zmenšovat díky skrytým, stahovacím popruhům, které mají na koncích praktické plastové očko. Manipulace s popruhem je tak pro nosiče velmi komfortní.  Délka zádové opěrky se dá nastavit od 31 cm (pro nejmenší děťátko) až do 49 cm (vhodné pro batole).

Šířku sedu nastavíte díky jednoduchému a intuitivnímu posunu látky po samostatném popruhu v místě bederního pásu. Zvolenou šířku sedu zafixujete pomocí krytého a úzkého pásku suchého zipu s nízkoprofilovým háčkem (zatažení látky se opravdu nemusíte bát!). Díky tomuto skvělému systému regulace sedu dokážeme stáhnout jeho šířku až na úžasných 21 cm! (V závislosti na gramáži použité látky.) Při maximálním rozšíření je šířka sedu 46 cm. Boční lem u nožek je vyplněn molitanem, aby látka vaše děťátko nikde netlačila.

Kapucka má obdélníkový tvar a v lemech všitou gumičku se stahovací brzdičkou. Díky tomu lze kapucku využít jak u velmi malých dětí, tak u batolat. Pokud kapucku zrovna nepoužíváte, můžete ji nechat volně spuštěnou přes zádovou opěrku, nebo ji poskládat do „tunelu“ a za gumičky ji zajistit o háček umístěný na ramenním popruhu. Založení kapucky můžete využít u menších dětí, které ještě dobře nedrží hlavičku, k vytvoření podpůrného límce. Límec můžete „vyztužit“ například zamotáním menší pleny, poskládané na čtverec.

Všechny popruhy jsou zakončeny gumičkou na zajištění zkrácené délky.

Součástí nosítka jsou chrániče ramenních popruhů – tzv. „slintáčky“.

Příze které používáme pro vyrobení našich látek, jsou certifikované k použití pro děti do 3 let – OEKO-TEX tř.I.

poprve-nastavujeme-nositko-ikona             navod-na-pozitit-nositko-ikona