Nosítko Moisha UNI Herbejo Smoke

Nosítko UNI je univerzální - roste s Vašim dítětem. Je vhodné pro miminka již od 2 měsíců (55 cm) do 2,5 – 3 let (95 cm). Toto nosítko můžete využívat pro děti již téměř od narození až do konce nosícího období.

3 900 Kč 3 223 Kč bez DPH
Vyprodáno

Moisha Herbejo Smoke - ergonomické rostoucí nosítko

Novinkou v naší nabídce je rostoucí nosítko Moisha by MoniLu UNI, které je vhodné pro miminka již od 2 měsíců (55 cm) do 2,5 – 3 let (95 cm). Toto nosítko můžete využívat pro dětičky již téměř od narození do konce nosícího období. Nosítko se nastavuje velice snadno. Na první pohled nosítko nerozeznáte od klasických jednovelikostních nosítek MoniLu. Nosítka ušité z šátků na nošení dětí zajišťují maximální pohodlnost.

Preferujete jedno nosítko na celou dobu nošení? Máte dvě nošené děti? Pak je rostoucí nosítko MoniLu UNI to pravé pro vás a vaše nejmenší.

Nosítka jsou ručně vyráběna ve spřátelené firmě MoniLu Jitky Hudecové.

Veškerý použitý materiál splňuje požadavky na zdravotní nezávadnost, bezpečnost a nosnost do 20 kg.

TOTO NOSÍTKO JE SKLADEM.

Materiál: 100 % bavlna - egyptská

Gramáž: před vypráním 264 g/m2

Údržba: ruční praní max. 30°C, žehlit , nesušit v sušičce, nebělit, chemicky nečistit.

 

VELIKOSTI NOSÍTKA

Šířka sedu: 24 - 43 cm

Délka zádové opěrky: 36 - 45 cm

Vhodné pro děti o výšce od 55 do 95 cm.


Nastavení šířky sedu nosítka
Ergonomické nosítko se vyznačuje šířkou sedu od kolínka ke kolínku miminka. Pro nastavení optimální velikosti rostoucího nosítka využíváme nastavovací systém pomocí suchých zipů. Pro nastavení je třeba uvolnit stahovací systém a poté ho nastavit na potřebnou velikost. Zbytek suchého zipu je chráněn krytkou. Pro snadnější určení, na jakou velikost nosítko nastavit, jsou na suchých zipech záševky, které ukazují vhodnou míru nastavení pro vaše dítě. První záševek je cca na 80 cm výšky dítěte, druhý na cca 70 cm výšky miminka. Nastavení šíře sedu je od 24 cm do 43 cm (v závislosti na typu šátku se tyto hodnoty mohou mírně lišit)

Nastavení velikosti zádové opěrky
Optimální výška zádové opěrky se nastavuje popruhem umístěným pod ramenním popruhem. Samotné stahování výšky a šířky zádové opěrky probíhá uvnitř nosítka. To nám umožňuje zachovat krásný a jednoduchý design nosítka Moisha by MoniLu UNI. Míru nastavení můžete regulovat také přímo na sobě, když máte nandané miminko na břiše. Výšku zádové opěrky je možné nastavit od 36 cm do 45 cm (v závislosti na typu šátku se tyto hodnoty mohou mírně lišit).

Další detaily rostoucího nosítka
Všechna rostoucí nosítka UNI jsou vybavena kapuckou, která zabezpečí hlavičku dítěte ve chvíli, kdy v nosítku usnu. Nastavení uchycení kapucky je posuvné a je tak možné kapucku utáhnout tak , jak potřebujete.

 

Pro malá miminka, která ještě nedrží moc hlavičku, můžete kapucku srolovat a uchytit ji. Kapucka se tím stane oporou hlavičky miminka.

 

Bezpečnost je na prvním místě. Všechna nosítka jsou vybavena trojitým systémem zabezpečení – uzavřením spony, bezpečnostní gumičkou, zámkem na sponě. Vždy používejte všechna zabezpečení.

 

Všechna rostoucí nosítka umožňují křížení ramenních popruhů.

 

Ramenní popruhy jsou stahovací po celé délce. Délku můžete upravit na přední straně nosítka.

 

Ramena jsou spojena hrudním popruhem, ten můžete nastavit do různé výšky tak, jak vám vyhovuje.

 

SPRÁVNÉ UMÍSTĚNÍ DÍTĚTE DO NOSÍTKA 

Bederní pás si dejte rovně do pasu – opravdu do nejužší části, cca na pupek a utáhněte, hodně, nebojte se, po usazení prcka když tak povolíte. Miminko posaďte na svěšenou zádovou část, dejte miminko do ergonomické polohy, tedy zadeček nízko, kolínka výše a roztáhněte nožičky. Pak zádovou část zvedněte a dejte si ramenní popruhy na sebe jeden po druhém, pak zapněte pojistku za krkem. Poté vytáhněte zádovou část k ramínkům. Prcek by měl zůstat krásně v kapse, neměl by sedět na bederním páse, ale být zakapsován v zádové části. Správné podsazení poznáte tak, že je vidět jen tak půlka bederního pásu, zbytek překrývá zadeček prcka. Čím je prcek lépe podsazen, tím je kapsa a tedy nosítko větší.

PRVNÍ NOŠENÍ

Nosítko vám může připadat na začátku tužší, zvláště bederní pás, ale to je úplně normální. Nošením změkne jak šátek, tak použité materiály (molitany atd.) a nosítko se vám krásně přizpůsobí. Důležité je i správné nastavení všech popruhů, zkoušejte, utahejte, povolujte, až najdete tu nejlepší pro vás a vaše dítě. Nosítko se nemusí před prvním nošením prát, vyrábíme jej z již předepraného materiálu.

 

 

Jméno značky: Moisha by Monilu
Kategorie: Nosítka
Barva: Černá, Šedá
prani_1: ruční praní, maximální teplota 30°C
beleni_11: výrobek se nesmí bělit
suseni_21: výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce
zehleni_31: výrobek se nesmí žehlit
cisteni_41: výrobek se nesmí chemicky čistit
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: