Moisha by Monilu nosítko Monili Petrol

Moisha by Monilu nosítko Monili Petrol

Datum release: 23. 1. 2017

Dotupné velikosti:
MINI
  4.390 Kč (€ 163)

MEZI  4.490 Kč (€ 166)

Nosítko Moisha by Monilu - ergonomické nosítko ušité z našich šátků na nošení dětí ve spolupráci s další skvělou českou firmou MoniLu.

Monili Petrol - hlavní předností tohoto nosítka je maximální pohodlí jak pro nošené dítě, tak i pro rodiče a to především díky unikátním vlastnostem látky, tkané přímo pro tyto účely – tedy pro nošení dětí. Příjemná diagonální pružnost a pevnost v základní vazbě látky se pak přenáší i do vlastností našeho nosítka. Naše kvalitní látka přirozeně dítě obepne, nikde netlačí a díky preciznímu zpracování je nosítko nesmírně pohodlné.  

Zádová opěrka krásně obepíná dítko a poskytuje mu ergonomickou podporu, začíná užším střihem u nožiček (látka vede od kolínka ke kolínku) a rozšiřuje se k ramenou nošence. Výška zádové opěrky zajišťuje dostatečné podsazení v nosítku. Ramena jsou příjemně polstrovaná a dostatečně široká, aby dobře rozložila váhu i těžších dětí. Nosítko je možno nosit na zádech i na břiše.

Bederní pás je uzpůsoben anatomii lidského těla a je ze středně silného materiálu. Pro větší bezpečnost nošení je použita velmi kvalitní přezka, kryta zajišťovacím páskem z gumy.

Opěrka hlavy, pro případ jištění hlavičky spícího dítěte, se upíná k ramenním popruhům pomocí druhů. V případě, že opěrku nepoužíváte, ji přeložte a opět pomocí šňůrek s druhy ji připněte, aby šňůrky volně nevisely.

Součástí nosítka je také šňůrka na dudlík a chrániče ramenních popruhů, ideální pomocníci v případě, že vaše dítě rádo ochutnává vše ve svém okolí.

Nosítka jsou ručně vyráběna ve spřátelené firmě MoniLu Jitky Hudecové a Báry Rakové.

Veškerý použitý materiál splňuje požadavky na zdravotní nezávadnost, bezpečnost a nosnost do 20kg.

Složení: 64 % egyptská bavlna, 36 % mercerizovaná bavlna

Údržba: ruční praní max. 30°C, nežehlit, nesušit v sušičce, nebělit, chemicky nečistit.

Při péči o nosítko je třeba respektovat specifika daného šátku, druh pracího prášku a podobně. Nosítko se nežehlí. Možné je žehlit pouze zádovou opěrku, pokud by se muchlala (například u lněných šátků). Obecně platí, že čím méně budete nosítko prát, tím lépe. Šátek v nosítku může být náchylný n vytahování nitek a jejich přetržení, stejně jako šátek nosící, dávejte prosím pozor na šperky, zipy a podobně. Na poškození šátku vlivem nošení se záruka nevztahuje.

DOSTUPNÉ VELIKOSTI NOSÍTKA

Rozměry jednotlivých velikostí (šířka u nožiček x výška x šířka u ramínek):

MINI velikost: 35 x 39 x 44 (od 4měsíců/6kg do cca 1-1,5 roku /cca 80 cm) - 4.390 kč

Write your review